Oblíbené Telefon
-
700.000 rekreačních domů a apartmánů u Casamunda
Objekty
Vaše dovolená v těch správných rukou
Bezpečná rezervace
Prázdninové domy se zárukou nejnižších cen
Garance nejlepších cen
Vynikající poradenství
Vynikající poradenství
Naši zákazníci potvrzují, že budete spokojeni
Vysoká spokojenost zákazníků

Rekreační dům jako prostředek pro splnění Vašich přání!

Představy o dovolené se u každého z nás liší. Jedná se o odlišné názory na délku výletu, prostředí, soukromí, program i stravování. Rekreační domy jsou vhodným řešením této situace. Jsou velice flexibilní, termín a místo se přizpůsobí Vašim požadavkům. Navíc je můžete využít jako skvělou možnost pro last minute dovolená například v Řecku. Nemusíte plánovat dovolenou v práci dlouhé dny dopředu, stačí jen jednoduše rezervovat online z pohodlí domova a můžete vyrazit.

Udržují dostatečné soukromí, takže máte prostor pro strávení volného času s rodinou nebo přáteli. Denní program se nemusí orientovat podle předem daných snídaní a večeří jako v hotelu. Uvařit si můžete kdykoliv budete chtít a co budete chtít nebo můžete s partnerem vyrazit na romantickou večeři. Místo pobytu si určujete sami. Pokud Vás láká moře, můžete vyrazit do ChorvatskaItálie nebo Španělska. Pokud jste milovníky lyžování, tak ideálním místem je Rakousko nebo Slovensko.

V dnešní době už Váš domácí mazlíček a zároveň člen rodiny nemůsí zůstat doma a můžete vyrazit na dovolenou i s ním. Podívejte se na apartmán v rekreačním domě, který rád přivítá i Vašeho mazlíčka – Mazlíčci na dovolené Ubytování je vhodné pro páry na romantická dovolená ve dvou, skupinová dovolená s přáteli a také pro zimní i letní dovolená. Některé se nachází v přírodě, některé ve městě. Apartmány jsou vhodné pro jednotlivce nebo pro velké skupiny lidí. Rekreační dům se přizpůsobí Vašim představám na ideální dovolenou. Vybírat můžete z domů s grilem, bazénem, klimatizací, dětským hřištěm, saunou nebo můžete zadat požadavek na nedaleký skiareál nebo moře. Díky jednoduchosti, flexibilitě a výhodné ceně patří dovolená v rekreačním domě mezi jednu z nejoblíbenějších.

Moje CASAMUNDO

Zde si můžete prohlédnout seznam naposledy
prohlížených prázdninových pobytů a ještě mnohem více!